Darmowe Sondy na stronę i bloga

Pomoc

Do czego służą sondy (ankiety)?

Sondy generowane przez serwis DarmoweSondy.pl pozwolą Ci zbierać głosy od użytkowników Twojego serwisu, oraz wzbogacić go o nową i niepowtarzalną funkcjonalność.

 

Czy za korzystanie z serwisu trzeba płacić?

Korzystanie z serwisu i pobieranie komponentów jest i zawsze będzie bezpłatne.

 

Jak mogę stworzyć własną sondę?

Aby założyć sondę należy najpierw zarejestrować się w serwisie podając swój nick oraz hasło. Następnie po przeniesieniu do panelu administracyjnego należy wybrać przycisk „Nowy", wpisać pytanie oraz odpowiedzi do sondy. Następnie należy albo wybrać gotowy zdefiniowany wygląd sondy, albo samemu stworzyć niepowtarzalny wygląd.  Następnie należy skopiować wygenerowany kod i wstawić u siebie na serwisie w miejscu, w którym ma pojawiać się sonda.

 

Dlaczego nasze sondy są lepsze od innych?

Dzięki unikalnemu kreatorowi sondy możesz dostosować jej wygląd do swojego serwisu. Wszystkie dostępne sondy w polskim Internecie mają z góry narzucony wygląd. Przez co po wstawieniu wyglądają inaczej niż reszta serwisu. Poświęcając 15 min możesz stworzyć niepowtarzalny wygląd swojej sondy.

 

Czy jest jakieś ograniczenie na ilość założonych sond?

Każdy użytkownik może założyć nieskończoną ilość sond. Właściciel serwisu zastrzega sobie możliwość skasowania sond, które nie będą używane przez okres ponad 3 miesięcy.

 

Jak wstawić wygenerowany kod na stronę?

Wystarczy zaznaczyć kod sondy nacisnąć kombinację klawiszy CTRL+C (lub prawym klawiszem myszki "KOPIUJ"), przejść do edycji strony wybrać odpowiednie miejsce dla sondy. Jeżeli już wybrałeś/aś miejsce wyświetlenia sondy, należy kliknąć kursorem na owe miejsce oraz wcisnąć kombinacje klawiszy CTRL+V (lub prawym klawiszem myszki "WKLEJ")

 

Jak zainstalować licznik w edytorze typu WYSIWYG np. FronPage?

Edytor typu WYSIWYG służy do tworzenia stron bez potrzeby ingerencji w kod źródłowy html. Aby zainstalować sondę należy wstawić w miejsce, w którym ma się pokazywać jakiś słowo np. "sonda" i zapisać projekt. Następnie należy otworzyć plik z projektem za pomocą notatnika i przy pomocy klawiszy Ctrl+F odnaleźć dane słowo. W miejsce słowa należy wstawić kod sondy oraz użyć kombinację klawiszy Ctrl+S aby zapisać zmiany.

 

Jak zmienić wygląd sondy?

Po załogowaniu do systemu w panelu wyświetli się lista założonych już sond. Należy przy danej sondzie wybrać przycisk edycja. Dzięki identycznemu kreatorowi jak przy zakładaniu możesz dostosować ponownie wygląd.

 

Mam inne pytanie?

W razie innych pytań, prosimy o kontakt e-mail: [email protected]

 

 

Logowanie

Login:
Hasło:
Zaloguj

zapomniałem(-am) hasłaStatystyki

Mamy 6 212 zarejestrowanych użytkowników,
którzy posiadają 7 954 sond,
a sondy te 34 287 odpowiedzi
i 403 607 oddanych głosów
oraz 12 314 komentarzy.
Ostatnio zarejestrował(-a) się wstroneslonca.

Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeœli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.